Daniel NIEL - Nepotrestaný zločin organizovaného chaosu

Tak jsem si odskočil na dovolenou do Rakouska. Známý, žijící ve Vídni, mi to rozmlouval, a když neuspěl, aspoň mi poradil, abych se v autě za jízdy zamykal. Prý když to neudělám, tak mi hrozí, že na některé křižovatce mi arabští refugees vyberou auto rychleji, než Klaus státní rezervy. Nemám důvod mu nevěřit - žije v Rakousech už drahně let, ví o čem mluví, a tak jsem se tedy raději za jízdy zamknul. Pro jistotu už před Břeclaví.

Do první čerpací stanice na rakouské straně, kde jsem musel zakoupit dálniční známku, se nic zvláštního neudálo. Zaparkoval jsem, vystoupil a šel dovnitř ke kase. Krátká fronta přede mnou mi umožnila se rozhlédnout po vnitřku a tak jsem mohl zjistit, že regály se zbožím líně obcházejí tři mladí Arabi. My Čechoslováci jsme, na rozdíl třeba od Němců, Švédů nebo Francouzů hodně citliví na neevropský vzhled a tak pro mě nebyl problém je vnímat, jako cizí element. A taky si je dobře zapamatovat. Mezitím jsem přišel na řadu, zaplatil za procvaknutou známku a šel zpátky k autu. A jak jsem tak šel kolem řady zaparkovaných aut, všiml jsem si, že ti „mí“ tři Arabi, společně s několika dalšími podobného vzhledu, postávají u nějaké dodávky. Říkal jsem si fajn, mačetový útok se mi protentokrát vyhnul a s úlevou jsem lepil známku na čelní sklo. Vystoupím, jdu na místo řidiče a kolem mě v té chvíli projel onen dodávkový (asi) VW a až po jeho odjezdu z čerpací stanice mi to všechno došlo: byla to dodávka s nákladem Arabů. Vypadala hodně nově, byla nenápadně šedá s kouřovými skly, bez jakýchkoli polepů a krásně naleštěná. A zcela mě položilo to, že měla českou SPZku (bohužel mě nenapadlo si ji zapamatovat) a vydala se tam, odkud jsem já přijel: směr Břeclav.

Dnes už víme, co znamená pojem „otevřená Evropa“ a došlo nám i to, k čemu ve skutečnosti slouží tzv. Schengen. My, podle všeho, čekáme tisíce černochů bušící na neexistující ploty a demontované hraniční závory, čekáme také autobusy Sobotkovy cestovní kanceláře Islam’s Teror Travel, s prvními osmdesáti chirurgy a jadernými fyziky na palubě a hle - oni si v tichosti, nikým nerušeni přijíždějí na naše území v malých, nenápadných autech.

Není zřejmé, odkud tohle auto vyjelo. Mohla to být Itálie, Chorvatsko, Rakousko nebo odněkud jinud, ale určitě je snadno pochopitelná jejich zastávka na poslední pumpě na rakouském území. Vzhledem k počtu islamistů v Rakousku nemůže jejich přítomnost na čerpací stanici místní nikterak překvapit. Ovšem tady u nás doma, by si to už tak neviditelně dovolit nemohli, protože jak jsem psal - na neevropany jsme hodně citliví a kdyby je někdo zahlédnul, hned by si to lidi mezi sebou sdělili. Lze tedy logicky předpokládat, že dodávka na našem území zastavila už jen v cílovém bodě, který byl před zraky našinců zajisté velmi dobře ukryt.

Ani v denním tisku, ani v rozhlase či televizi se současné počty do Evropy proudících nelegálů nedozvíme a moc nechybí, aby ve večerních zprávách dávali hrající si koťátka. Pan Hlavní Proud zkrátka seznal, že se v Evropě (natož u nás!), nic neděje a že jsme všichni v bezpečí. Malujeme-li si tedy na tomto základě, že u nás je zatím čisto a číháme na těch prvních osmdesát Sobotkových muslimských vědců a lékařů, tak já jsem si osobně potvrdil, že čisto tu už ani zdaleka nemáme a že těch očekávaných osmdesát kusů je jenom návnada pro hlupáky. Asi není těžké odvodit, tohle šedé auto, které jsem potkal, nemusí být ani jediným „pendlem“ a že ani třeba nejelo poprvé. Ale i kdyby ano - neznamená to náhodou, že někdo k nám na černo dovezl šest, sedm kusů čehosi, co je živeno nenávistnou ideologií a odkojeno bojem, o kterém se našim bezpečnostním složkám ani nezdá? Není náhodou náklad dodávky s českou značkou něco, co má znásilňování evropských žen za povinnost a pro co podřezání evropských duchovních znamená získání VIP vstupenky do ráje?

Tohle vše nám tady někdo natahuje. Víme, kdo je investorem a víme také, že to nedělá jen tak z dlouhé chvíle. Jistě tím něco sleduje a finančně či jakkoli jinak do toho zaangažoval všechny ty, které dnes vidíme na obrazovkách. Merkel, Junker, Sobotka, Babiš, Bělobrádek, Dientsbier, „neziskovky“, „think-tanky“ a další a další - to jsou ti, kteří dnes těží z našeho neštěstí a ztracené budoucnosti pro naše potomky. Otázkou je: Co s nimi?! Jaký trest je vhodný pro ty, kteří zničili život i budoucnost 500 000 000 lidí? Přemýšleli jste o tom?

Je vhodným trestem odstoupení z politické funkce?

To asi ne. Znamenalo by to totiž jen bohatou penzi nebo odchod do vedoucích funkcí některého z orgánů OSN, NATO, MMF, ECB, EU, atp. Trafiky bývají sice nejčastější tresty, které si sami udělují, ale mi to pod fousy zrovna moc nejde.

Bude trestem odsouzení kavárenských pornoherců na doživotí do gulagu?

Ne. Za zničení celého kontinentu to je na první pohled nedostatečné a navíc není zrovna moc milá představa, že bychom tuhle špínu i nadále museli živit.

Plivanec do tváře?

Vrátit tím stejným, co papež učinil věřícím, klečícím před ním na zemi? To je sice lákavé, ale na to množství vatikánského jedu nemají ani všichni obyvatelé Evropy dohromady dostatek slin.

Může být uspokojivým trestem facka od každého občana Evropy?

Hm, nevím jak komu, ale mě by se neulevilo, ani kdybych českou vládu vyliskal v režimu 24/7.

Co takový pořádný kopanec do řiti? Pomohlo by to?

Počítám, že fronta Němců na to, aby si mohli kopnout do Merkelové, by sice neměla konce, ale stačilo by jim to? Nejsem o tom přesvědčen. První v řadě by tuhle pracovnici STASI nejspíše skopal do krychle a ostatní by byli jen naštvaní, že na ně už nezbylo.

Co tak umístění všech škůdců do klády? Na náměstí, pro výstrahu.

To by nebylo špatné - dětem by bylo ukázáno, jak se dělá pořádek s kriminálníky a dospělí by si mohli plivnout na každou, z klády trčící hlavu. Jediný problém asi by byl se samotnými kládami. Evropa totiž nemá dostatek lesů, aby na každou bruselskou hnidu byla kláda vyrobena, a kdybysme si dřevo někde nakoupili, tak stolaři by nebyli schopni splnit přísné normy EU na jejich výrobu.

Svržení do propasti?

A do které? Opravdu bych chtěl vidět ten evropský národ, který by si chtěl zašpinit svou zem takovou špínou jako Soroš a spol.

A trest nejvyšší? Za vlastizradu?

Nedostatečné. Vždyť, uvědomme si, zničili celý kontinent! To není obyčejné pozvání amerických vojsk. Tyhle ozbrojené bandy hošanů s vymletými mozky se dají z území Evropy jednoduše vyhnat tím, že jim zabavíme heroin a lubrikační gel, ale to, co se děje tady a dnes, je zamoření celé Evropy virem muslimského násilí a nenávistí! Tohle nebude tak jednoduché.

Budeme tedy čekat na Boží soud? Nebo až je stihne karma?

Ale to děláme už drahně let a nic! Vypadá to, že Bůh na nás kašle a nasává s Junkerem a že všechny karmy skoupil agent Bureš.

Tak tedy, co s nimi? Jaký trest je dostatečný za to, co nám provedli? Čím zaplatí za zničení budoucnosti našich potomků? Já opravdu nevím. Možná ani neexistuje ekvivalentní trest za to, co napáchali. Vypadá to tak, že zatím takový trest nebyl vymyšlen, protože absolutně nikoho nenapadlo, že by byl někdo, tak neuvěřitelně zrůdné zrůdnosti schopen.

... a možná to je tak, že to ani nikdo nevymýšlel, protože nikoho ani ve snu nenapadlo, že bychom si něco takového nechali líbit.

Zdroj: czechfreepress.cz

Niel Daniel